Водещата на новините по БТВ Лиляна Боянова е едно от най-красивите лица

...
Водещата на новините по БТВ Лиляна Боянова е едно от най-красивите лица
Коментари Харесай

Едно от най-красивите лица на телевизионния екран ревниво пази в тайна името на бащата на единственото си дете

Водещата на новините по БТВ Лиляна Боянова е едно от най-красивите лица на телевизионния екран. Зрителите харесват топлото й лъчение и меката й, неподправена женственост. Но зад тях се крие много мощен темперамент.

Журналистката е отдадена на благотворителните дела и от сърце работи по социалнозначими тематики. Много мъже въздишат по хубавицата, само че животът й не е лек и тя има значително разочарования на любовния фронт.

Тя ревностно пази в загадка името на бащата на единственото си дете. Близо 14-годишният й наследник Камен посещавал частна детска градина, а през днешния ден учи в елитно учебно заведение. Но на, майката не й елементарно! Бащата, който е сполучлив предприемач, я изоставя с невръстно бебе на ръце. Мечтаела да е като родителите си, с дългогодишен брак и най-малко две деца, само че животът й раздава други карти, написа " Галерия ".

Лили няма доста време за сълзи, би трябвало да работи и да се грижи за наследника си.  " Той е доста спокоен и изпълнителен за нещата в учебно заведение, само че доста желае да играе на компютърни игри. От моята специалност не му е забавно какво върша аз, по-скоро желае да види малкия екран от вътрешната страна или по-точно техническата част ", сподели пред БТВ водещата.

Тя възпитава Камен постоянно да помни, че макар че я разпознават на улицата, те са най-обикновени хора. " Не мога да го изучавам, че когато го бият, би трябвало да си подаде и другата буза или, когато го нагрубяват, да не реагира ", откровена е тя.

Имала е не една и две афери с мъже, само че все краткотрайни.

Слухове я сблъскаха с Виктория Петрова, с която сякаш делили един мъж. Дали е по този начин, не е ясно, защото Лили Боянова пази персоналния си живот надалеч от любопитните очи. Последният мъж, с който журналистката не криеше връзката си, е режисьорът от БТВ Николай Пенчев. Колегите се чудят с какво ли Ники я е впечатлил, тъй като тя пърхаше от благополучие като тийнейджърка и постоянно пускаше влюбени статуси в мрежата. Пенчев е татко на близнаци от друга жена.

Режисьорът не е инцидентен - той е наследник на водещата на паметното преди време предаване за запознанства " Адрес 4000 " Пепа Славчева. Говореше се, че надали не Лили и Николай ще се вземат, само че преди към 2-3 години те ненадейно се разделиха. Двамата изтриха общите си фотоси в обществените мрежи. Според клюката журналистката е повода за неуспеха на връзката, защото била прекомерно взискателна.

Сега хубавицата няма мъж до себе си или в случай че има, грижливо го крие даже от сътрудниците си. Като самотна майка тя е привикнала с ударите на ориста и още не се е отказала да откри любовта - този път за цялостен живот. Единственото, за което съжалява, е, че не стана майка за повторно. Но в днешно на време на нейните години не е късно.
Източник: varna24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР